Çerkezköy Nakliyat

Çerkezköy Nakliyat

Çağdaş Nakliyat‘a Hoşgeldiniz..

27 yıllık deneyim ve başarılarımızın verdiği güvenle, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan hizmet anlayışımızla, en büyük değer olan insan kaynağımıza ve çağın gerektirdiği teknolojik altyapıya yatırımlar yaparak hizmet çeşitliliğimizi ve ağımızı sürekli genişletiyoruz.

Çağdaş evden eve nakliyat şirketi 1997 yılında kurulmuştur. Kuruluş yılından bu yanadır taşımacılık sektörün de hizmet vermektedir. Ayrıca tüm hizmetler şirketimize ait olan araçlar ile sağlanmaktadır. Yani müşterilerimiz kesinlikle komisyoncular ile muhatab edilmemektedir. Çerkezköy evden eve nakliye ofis taşıma, ev taşıma, parça eşya taşıma ve asansörlü taşımacılık gibi geniş bir çözüm ağına sahiptir. Bünyemiz kamyon, kamyonet, tır ve asansörlü gibi çeşitli özelliklere sahip araç modelleri yer almaktadır. Bünyemiz de bulunan tüm taşıma araç ve ekipmanları günümüz teknolojisi ile dizayn edilmiştir. Şirketimiz vizyonel olarak çeşitli çalışmalar gerçekleştirmektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerinin tamamı bilimsel, akılcı, pratik ve teknolojik yöntemler ile verilmektedir. Böylece müşterilerimizin sorunlar ile karşılaşması engellenmektedir.

Çerkezköy Nakliyat şirketi, teknolojik ve ilkesel taşımacılık noktasında yeni bir çağ açmıştır. Özellikle de eşya nakliyesi denilince pek çok müşterimizin aklına çeşitli sorunlar gelmektedir. Taşıma sırasında yapılan yanlışlar nedeniyle gerek maddi gerekse manevi kayıplar oluşmaktadır. Çağdaş evden eve nakliyat ise bahsi geçen kayıpları önlemek adına her türlü çalışmayı yürütmektedir. Paketleme, sökme takma, yerleştirme gibi işlemler profesyonel personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca şirketimiz personelleri  20 yıldır bu sektör de faaliyet göstermektedir. Ev taşıma sırasında kullanılan teknolojik ekipmanlar sayesinde ise nakil güvenliği maksimum bir seviyeye ulaştırılmaktadır. Albayrak çerkezköy evden eve nakliyat firmamız aynı zaman da müşterilerine sigortalı taşıma noktasında da her türlü desteği sağlamaktadır.

Evden eve nakliyat hizmeti alan müşterilerimiz, yüksek maliyetlerden ve iş sonunda talep edilen ek ücretlerden şikayet etmektedir. Aslında taşıma maliyetleri eşya sayısına göre değişmektedir. Ancak pek çok nakliye şirketi  üstün körü fiyat verdiği için müşterilerimiz kalitede öte rakamara takılı kalmaktadır. Yani her firma birbirinden farklı  ücretler talep etmektedir. Çağdaş evden eve nakliyat ise Çerkezköy sektörü içerisin de en uygun taşıma hizmetini sunarak memnuniyet sağlamaktadır. Şirketimiz, şehir içi, şehirlerarası, ofis ve asansörlü taşıma gibi tüm hizmetlerini ekonomik fiyatlar ile sağlamaktadır.

Kaskolu Taşımacılık Sisteminin Mucidi”

Çerkezköy nakliyat
Çerkezköy nakliyat ve taşıma

Evden Eve Nakliyat

İrili Ufaklı Araçlarımız ile A’ noktasından B’ noktasına yapılan nakliyenin güvenilir ve sigortalı transfer işlemi sunmaktayız.

Ayrıntılı Detay

Çerkezköy Nakliyat
Çerkezköy Asansörlü Nakliyat

Depolama

Toplamı 3,900 m2 olan depolama tesislerimiz de her biri ayrı ayrı bölgelerde bulunan depolama ünitelerinde eşyalarınızı saklıyoruz.

Ayrıntılı Detay  

evden eve nakliyat

Eşya Ambalajlama

Uzman Ekimiz tarafından tüm eşyalarınız A’dan Z’ye Kullanılmamış köpüklü cıtcıtlar ile profesyonelce paketlenir.

Ayrıntılı Detay  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA 05395747713